Geoblog.pl    GlobTrotuar    Podróże    Kierunek - Kosowo (na 2 kołach z silnikiem)    Wszystko co dobre kiedyś się kończy :)

Wszystko co dobre kiedyś się kończy :)

Polska, Tychy

Wcześniej już ustaliliśmy, że pożegnamy się w Polsce gdzieś blisko skrzyżowania dróg 1 i 4. Padło na Tychy. Stąd już każdy z nas w swoja stronę pojechał. Zmęczenie minie, zdjęcia się obejrzy - wtedy ocenimy czy wyjazd był udany. Na pewno bez większych przeszkód i tym razem bez problemów technicznych - nie licząc reperacji buta - się odbył.

Dzięki za wspólną jazdę!!!

I dzięki tez wszystkim tym, którzy doczytali do końca - komentarze czy pytania - mile widziane!

Grażyna - 2017-02-11 21:37
Pięknie! pomimo wyczuwalnego zmęczenia na finiszu. Oczywiste pytanie, kiedy następna wyprawa I dokad? :-)

GlobTrotuar
GlobTrotuar - 2017-02-15 13:45
Już za kilka dni Andaluzja... żebym ja miał czas opisywać moje wszystkie podróże... pewnie zostałbym 'przodownikiem pracy' tego portalu

Grażyna - 2017-02-17 08:00
Choroba lokomocyjna? Nie dotyczy! :-) Jak mam zachęcić do pisania? Proszę pomyśleć o tych powyżej ;-) Szczęśliwego powrotu!

Grażyna - 2017-02-17 08:03
Trochę się zmieniło... O tych z poprzedniego zdania :-)

Grażyna - 2017-05-07 06:01
A może by tak dało radę coś z ostatniej podróży do Libanu? Jestem baaardzo ciekawa.Tylko parę zdań...rozwiniętych? Bardzo rozwiniętych :-)

Zasoby: 210 wpisów210 43 komentarze43 793 zdjęcia793 1 plik multimedialny1