Geoblog.pl    GlobTrotuar    Podróże    Do Albanii na dwóch kołach (z silnikiem)    Sofia ma być moim wybawieniem...

Sofia ma być moim wybawieniem...

Bułgaria
Bułgaria, Sofia

Po drodze trochę padało, ale szczęśliwie przejechałem przez góry przed granica i kolejne przed samą Sofia.

Udaje mi się dojechać do miasta, zatrzymuję się na stacji benzynowej i szukam noclegu w internecie (nie wiedziałem czy dojadę, dlatego wcześniej nie rezerwowałem nic). Dość szybko udało mi się go znaleźć, szybka kolacja - kanapka na ciepło i duża słodka kawa i jadę do Hotelu Akord. Położony poza centrum, wśród blokowisk, obiekt ładny, czysty, prywatny parking ze szlabanem, nad śniadaniami mogliby troszkę 'popracować'.

Jadę jeszcze pooglądać sobie miasto w nocy, jest prawie tak piękne jak za dnia (miałem je okazje zwiedzać w sierpniu 2014, czyli całkiem niedawno). Dobrze, że pojechałem, bo następnego dnia tak lało, że nie dało się nawet po ulicy chodzić, a co dopiero motocyklem jeździć.

Po powrocie dna nocleg, do snu kołysze mnie Pliska.

zuzkakom
zuzkakom - 2014-09-27 08:25
naprawili??

GlobTrotuar
GlobTrotuar - 2014-10-01 17:47
no właśnie - nie naprawili... ale podróż zakończyłem szczęśliwie :) z usterkami, ale dojechałem do celu :)

zuzkakom
zuzkakom - 2014-10-03 08:01
Co za niefart!

GlobTrotuar
GlobTrotuar - 2014-10-03 12:32
"Fart", ależ jak najbardziej "fart"!!! Bo szczęśliwie dojechałem do punktu wyjścia :) Teraz biorę się za uzupełnianie relacji, dodawanie zdjęć i poprawianie błędów - na zwykłej klawiaturze zdecydowanie łatwiej :)

Zasoby: 210 wpisów210 43 komentarze43 793 zdjęcia793 1 plik multimedialny1